Oferta pracy

Opiekunka samotnej Pani przy rollatorze 1350eur/mc

Miasto: Tauberbischofsheim-Hochhausen

Region: Badenia - Wirtembergia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-05-05

Wynagrodzenie:
1350eur/mc

Centrum Opieki Active-Intercare poszukuje opiekunki osoby starszej

  • Imię: Maria

  • Miasto: 97941 Tauberbischofsheim-Hochhausen (Badenia-Wirtembergia)

  • Wiek: 85lat

  • Waga: 56kg

  • Wzrost: 162cm

Dolegliwości:

  • - nowotwór

  • - 3 grupa inwalidzka

  • - porusza się przy rollatorze

Opis podopiecznej:

Do opieki jest samotna Pani, która porusza się przy rollatorze. Wszystkie zmysły ma sprawne. Do seniorki przychodzi stacja socjalna aby zmieniać opatrunek. Pani przesypia noce. W domu mieszka kot, który nie może opuszczać budynku.

Podopieczna lubi czytać, oglądać wiadomości, ogólnie TV.

Mieszka w domu sama. Dostępny jest Internet.

Obowiązki opiekunki:

  • - higiena ciała podopiecznej, ubieranie, rozbieranie, mycie włosów, pomoc przy toalecie.

  • - gotowanie, pranie, sprzątanie

Wymagania:

  • - komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • - osoba która lubi koty

  • - doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

  • - miłe i pogodne usposobienie

  • - mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

 Wynagrodzenie: 1350eur/mc + ZUS od 5227zł/wyjazd

Zapewniamy:

  • - zwrot kosztów przejazdu w obie strony

  • - wyżywienie

  • - zakwaterowanie

  • - składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

  • - ubezpieczenie

  • - A1 i EKUZ

  • - premie świąteczne

  • - umowę długoterminową i składki za okres w PL

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091

www.active-intercare.pl