Opiekunka samotnej Pani przy rollatorze od 01.06. 1500eur/mc

Miasto: Schonungen

Region: Bawaria

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-06-01

Wynagrodzenie:
1500.00 EUR

Centrum Opieki Active-Intercare poszukuje opiekunki osoby starszej

Miasto: Schonungen (Bawaria).

zlecenie OD 1 CZERWCA

Nowe zlecenie do sympatycznej seniorki w Schonungen (Bawaria).

Seniorka (89 lat) cierpi na choroby reumatyczne, ma problemy z sercem. Towarzyszy jej osłabienie po pobycie w szpitalu (z powodu zapalenia trzustki). Z powodu tego zapalenia seniorka nosi specjalistyczne spodnie przystosowane do tego typu schorzeń. Przez to może ona potrzebować pomocy w toalecie.

Seniorka jest osobą mobilną, porusza się o rolatorze.

Na miejscu łóżko pielęgniarskie tzw. Pflegebett, które ułatwia sprawowanie opieki.

Noce w pełni przesypiane.

Seniorka jest osłabiona, ale wciąż gotuje posiłki.

Do dyspozycji opiekunki własny pokój z dostępem do internetu

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w czynnościach pielęgnacyjnych (higiena osobista, higiena włosów etc.)

- pomoc w wykonywaniu takich czynności jak: gotowanie, pranie, robienie zakupów

Potrzebna Pani o życzliwym i "żywym" (energicznym) usposobieniu

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- miłe i przyjazne usposobienie

 Wynagrodzenie: 1500eur/mc + ZUS od 5227zł/wyjazd

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

- wszelką pomoc w okresie pandemii (zjazd bez konieczności odbycia kwarantanny)

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091

www.active-intercare.pl