Opiekunka samotnej Pani. Stałe zlecenie od 03.07. Wurzburg

Miasto: Würzburg

Region: Bawaria

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-07-03

Wynagrodzenie:
1300.00 EUR

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

 Opiekunka Osoby Starszej

Informacje o osobie podopiecznej:

Imię: Olga

Wiek: 94 l

Waga:ok 70 kg

Wzrost: 165 cm

Miejscowość: Wurzburg

 Wynagrodzenie: 1300eur/mc

Dolegliwości i schorzenia:

- demencja

- osłabienie starcze

- inkontynencja

- problemy ze snem w nocy

- porusza się z pomocą laski

Opis osoby podopiecznej:

Podopieczna potrzebuje pomocy w wykonywaniu codziennych czynności.

Podopieczna mieszka w domu sama.

Do dyspozycji opiekunki oddzielny pokój z dostępem do internetu

Poszukujemy opiekunki do 94 – letniej Podopiecznej

Pani cierpi na demencję, inkontynencję. osłabienie starcze, porusza się z pomocą laski, korzysta z krzesełka toaletowego. Pani w ciągu dnia dużo czasu spędza na kanapie, lubi czytać gazetę  i oglądać tv.

Zachodzi konieczność wstania w nocy.

 Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach (ubieranie się, rozbieranie, czesanie, pomoc w higienie osobistej, jedzeniu itp.)

- asekuracja starszej pani podczas chodzenia

- przypominanie seniorce o regularnym zażywaniu leków oraz płynów

- aktywizacja starszej pani

- pomoc w prowadzeniu domu

Wymagania:

- mocna podstawowa/komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

- wszelką pomoc w okresie pandemii (zjazd bez konieczności odbycia kwarantanny)

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091