Oferta pracy

Opiekunka samotnej seniorki od 10.07.

Miasto: Würzburg

Region: Bawaria

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-07-10

Wynagrodzenie:
1300.00 EUR

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

 Opiekunka Osoby Starszej

Informacje o osobie podopiecznej:

Imię: Olga

Wiek: 94 l

Waga:ok 70 kg

Wzrost: 165 cm

Miejscowość: Wurzburg

Dolegliwości i schorzenia:

- demencja

- osłabienie starcze

- inkontynencja

- problemy ze snem w nocy

- porusza się z pomocą laski

Opis osoby podopiecznej:

Podopieczna potrzebuje pomocy w wykonywaniu codziennych czynności.

Podopieczna mieszka w domu sama , niedaleko mieszka córka.

Do dyspozycji opiekunki oddzielny pokój z dostępem do internetu

Pani w ciągu dnia dużo czasu spędza na kanapie, lubi czytać gazetę  i oglądać tv.

Pani budzi się w nocy

 Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach (ubieranie się, rozbieranie, czesanie, pomoc w higienie osobistej, jedzeniu itp.)

- asekuracja starszej pani podczas chodzenia

- przypominanie seniorce o regularnym zażywaniu leków oraz płynów

- aktywizacja starszej pani

- pomoc w prowadzeniu domu

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Zapewniamy:

- Legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą

- Zwrot kosztów podróży do 150 EUR

- Zakwaterowanie

- Wyżywienie

- Koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim

- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1

- Odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy

- Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji