Oferta pracy

Opiekunka samotnej spokojnej seniorki od 10.07. Stałe zlecenie. ok. Frankfurtu

Miasto: Hanau

Region: Hesja

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-07-10

Wynagrodzenie:
1300.00 EUR

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

 Opiekunka Osoby Starszej

Informacje o osobie podopiecznej:

Imię: Maria

Wiek: 88 l

Waga: 57 kg

Wzrost: 154

Miejscowość: Hanau (koło Frankfurtu) 63450

Dolegliwości i schorzenia:

- demencja

 -inkontynencja częściowa

- trudności starcze wynikające z wieku

Opis osoby podopiecznej:

Pani  jest osobą samotną, potrzebuje osoby, która wspomoże ją i będzie towarzyszyć w codziennych czynnościach. Podopieczna porusza się samodzielnie lub w razie potrzeby z pomocą rollatora. Pani samodzielnie wykonuje toaletę.

 Pani lubi piec i gotować, lubi też spacerować, interesuję się literaturą i naturą. Seniorka lubi tez grać w gry towarzyskie oraz oglądać tv.

 Pani mieszka sama w domu. Podopieczna zwraca uwagę na savoir vivre przy stole. Do dyspozycji opiekunki znajduje się wyposażony pokój z dostępem do internetu. W czwartki Podopieczna od godz. 10  do 16 jest na zajęciach z seniorami.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach ( pielęgnacja włosów, kontrolowanie przyjmowania leków oraz odpowiedniej ilości płynów.)

- wizyty u lekarza

- prowadzenie domu (dbanie o porządek, pranie, prasowanie, gotowanie, zakupy)

Wynagrodzenie: do 1300 euro netto

Start od 10.07 na 2 miesiące

Zapewniamy:

- Legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą

- Premię świąteczną

- Zwrot kosztów podróży

- Zakwaterowanie

- Wyżywienie

- Koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim

- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1

- Odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy

- Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091

www.active-intercare.pl

Wymagania:

Opiekunka z komunikatywnym niemieckim