Opiekunka seniora od 20.03 1500eur+premia+ZUS od 5227zł/wyjazd

Miasto: Würzburg

Region: Bawaria

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-03-20

Wynagrodzenie:
1500.00 EUR

Active - Intercare poszukuje opiekunki z komunikatywnym, mocnym niemieckim do opieki nad 88-letnim Podopiecznym.

:heavy_check_mark: Start : od 1 kwietnia na 2 miesiące
:heavy_check_mark: Miejsce : Würzburg
:heavy_check_mark:Pan choruje na depresję, chorobę serca, czasami ma napady lęku. Podopieczny porusza się samodzielnie lub przy pomocy rolatora. Ma częściową inkontynencję, ale jest samodzielny w toalecie. Może potrzebować pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu i podstawowych czynnościach higienicznych. Interesuje się literaturą, lubi oglądać TV oraz chodzić na spacery.
:heavy_check_mark: Senior mieszka razem ze swoją żoną, która nie potrzebuje opieki ( jest osobą aktywną )

:heavy_check_mark:Raz dziennie przychodzi do Podopiecznego stacja socjalna oraz raz w tygodniu przychodzi fizjoterapeuta.Do dyspozycji Opiekunki jest wydzielone własne mieszkanie w pełni wyposażone z dostępem do internetu.

:heavy_check_mark:Obowiązki opiekunki:
- prowadzenie domu (pranie, gotowanie, zakupy). Do sprzątania przychodzi pani sprzątająca (opiekunka dba o porządek tylko w swojej części mieszkalnej)
- opieka nad Panem (pomoc w ubieraniu, rozbieraniu, higienie, czynnościach codziennych)

:heavy_check_mark:Wymagania:
- mocny komunkatywny j. niemiecki
- doświadczenie w opiece nad starszymi osobami
- mile widziane referencje
- osoba spokojna, wyrozumiała oraz cierpliwa

:heavy_check_mark:Stawka : 1500 euro/mc + premia wielkanocna + zus od 5227 zł

:exclamation:Zapewniamy:
- zwrot kosztów przejazdu w obie strony
- wyżywienie
- zakwaterowanie
- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd
- ubezpieczenie
- A1 i EKUZ
- premie świąteczne
- umowę długoterminową i składki za okres w PL

:phone:Kontakt:
22 100 31 51/ 604 908 910/ 538 448 091