Opiekunka starszego Pana z demencją bez gotowania od 11.11 uzdrowiskowe miasto

Miasto: Bad Neustadt

Region: Bawaria

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-11-11

Wynagrodzenie:
1400.00 EUR

Poszukiwana opiekunka na sprawdzone lekkie zlecenie do samotnego seniora Z KOMUNIKATYWNYM NIEMIECKIM!

✅Start: od 11.11.2020 na 2 miesiące

✅Miejsce: Bad Neustadt an der Saale, kod pocztowy 97616 - miasto uzdrowiskowe

✅Opis zlecenia:

Senior (92 l.) jest osobą bardzo samodzielną. Podopieczni cierpi na następujące choroby starcze

- demencja

- ogólne osłabienie starcze

- samotność

- problemy ze wzrokiem i słuchem

- inkontynencja (w nocy)

Senior lubi spacerować, czyta chętnie gazety oraz słucha muzyki. Lubi też oglądać TV i interesują go bieżące wydarzenia.

Pan mieszka sam, w domu z ogrodem, na obrzeżach miasta. Na miejscu CARETING OBIADOWY dla seniora oraz opiekunki zatem na zleceniu opiekunka nie musi przygotowywać obiadów.

Raz w tygodniu Pan będzie przebywał na zajęciach dla seniorów

✅Obowiązki:

- pomoc w codziennych czynnościach takich jak pomoc przy ubieraniu / rozbieraniu

- pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego

- aktywizacja seniora

- przypominanie o zażywaniu leków

✅Wymagania:

- mocna komunikatywność języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece osób starszych

- referencje z poprzednich miejsc pracy (mile widziane)

- miłe radosne usposobienie

✅Wynagrodzenie: do 1400 euro netto + ZUS od 5227zł/wyjazd + PREMIA ŚWIĄTECZNA

✅Zapewniamy:

- Legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą

- Premię świąteczną

- Zwrot kosztów podróży

- Zakwaterowanie

- Wyżywienie

- Koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim

- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1

- Odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy

- Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji

Kontakt;

22 100 31 51

538 448 091

538 448 089

active-intercare.pl