Opiekunka starszej Pani od zaraz

Miasto: Warburg

Region: Północna Nadrenia-Westfalia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-07-24

Wynagrodzenie:
1300.00 EUR

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:
Opiekunka Osoby Starszej

Miejsce zlecenia: Warburg , Nadrenia Północna - Westfalia

Poszukujemy opiekunki na zlecenie do Seniorki  (82 lata).

Podopieczna jest po udarze, porusza się na wózku inwalidzkim, cierpi na inkontynencję. Sporadycznie może zdarzyć się potrzeba wstania w nocy. Podopieczna mieszka sama w domu.

Obowiązki opiekunki:
- pomoc w codziennych czynnościach takich jak ubieranie,
rozbieranie, pomoc w higienie ciała i włosów
- prowadzenie domu (gotowanie, pranie, sprzątanie)
- zakupów
- przypominanie o regularnym zażywaniu leków i płynów

Wynagrodzenie: do 1300eur/mc

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami
- miłe i pogodne usposobienie
- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Zapewniamy:
- zwrot kosztów przejazdu w obie strony
- wyżywienie
- zakwaterowanie
- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd
- ubezpieczenie
- A1 i EKUZ
- umowę długoterminową i składki za okres w PL

☎Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091