Opiekunka starszej Pani przy rollatorze od 30.11

Miasto: Holzkirchen

Region: Bawaria

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-11-30

Wynagrodzenie:
1450.00 EUR

Opis oferty:

Poszukujemy opiekunki z min. komunikatywnym niemieckim do

84 - letniej Seniorki

✅Miejscowość: 97292 Holzkirchen (Bawaria)

✅Start: od 30.11 na okres 2 miesięcy

✅Stawka:1450 euro netto/mc na warunkach polskich lub niemieckich + 200 euro PREMII ŚWIĄTECZNEJ

✅Opis osoby podopiecznej:

Podopieczna choruje na demencję, chorobę serca i inkontynencję , trudności starcze, jest po upadku – miała złamane udo. Seniorka porusza się z pomocą rollatora lub na wózku inwalidzkim. Pani Martha lubi gotowanie, spacery, oglądanie TV.

Pani mieszka w domu, na piętrze mieszka jej syn z synową i dziećmi oraz pies (oddzielne gospodarstwo)

Do dyspozycji opiekunki pokój z dostępem do internetu.

✅Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach (ubieranie,

rozbieranie, pomoc w toalecie, higiena ciała)

- prowadzenie domu (gotowanie, pranie, dbanie o porządek)

- przypominanie o regularnym zażywaniu leków i płynów

✅Wymagania:

- min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy opiekuna

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

✅Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

- kompleksową pomoc w okresie pandemii

- KRAZ 19078

☎️Więcej szczegółów pod nr. tel:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091