Opiekunka starszej samotnej Pani 1300eur/mc. Stałe zlecenie

Miasto: Poppenhausen/Maibach

Region: Hesja

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-03-13

Wynagrodzenie:
1300.00 PLN

Active-Intercare poszukuje opiekunki na zlecenie w Niemczech.

Miasto: Poppenhausen (Maibach)

Wynagrodzenie: 1300 euro na miesiąc + ZUS od 5227 za wyjazd (święta wielkanocne dodatkowo płatne)

Do opieki jest sympatyczna seniorka (71 lat) mieszkająca w Poppenhausen w dzielnicy Maibach (Bawaria).

Pani choruje na demencję (nie jest ona agresywna), ma także depresję (w łagodnej postaci).Seniorka jest w pełni mobilna, nie potrzebuje pomocy w toalecie ani przy innych czynnościach wymagających ruchu. Przesypia noce. Pani jest osobą bardzo towarzyską, lubi spotykać się ze znajomymi. Poza tym uwielbia gotować a także piec ciasta. Chętnie spędza swój wolny czas spacerując lub słuchając muzyki.

Podopieczna mieszka w domu wielorodzinnym z córką oraz dwoma dorosłymi synami. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z balkonem, telewizją oraz dostępem do internetu.

✔️Obowiązki opiekunki:
- pomoc w codziennych czynnościach higieniczny osobistej takich jak: mycie, czesanie
- pomoc w ubieraniu
- codzienne przypominanie podopiecznej o przyjmowaniu leków oraz dbanie o odpowiednie nawodnienie seniora

✔️Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami
- miłe i pogodne usposobienie
- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Zapewniamy:
- zwrot kosztów przejazdu w obie strony
- wyżywienie
- zakwaterowanie
- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd
- ubezpieczenie
- A1 i EKUZ
- premie świąteczne
- umowę długoterminową i składki za okres w PL

☎️Kontakt:
22 100 31 51/ 604 908 910/ 538 448 091
www.active-intercare.pl