Opiekunka starszej samotnej Pani od 21.03 , do 1400eur/mc

Miasto: Lauda Königshofen

Region: Badenia - Wirtembergia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-03-21

Wynagrodzenie:
1400.00 PLN

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

 Opiekunka Osoby Starszej

Informacje o osobie podopiecznej:

Imię: Erika

Wiek: 81

Waga: 60

Wzrost: 170

Miejscowość: Lauda Königshofen DE-97922

Dolegliwości i schorzenia:

- postępująca demencja

- osłabienie starcze

- samotność

- depresja

Opis osoby podopiecznej:

Seniorka ma postępującą demencję (nie jest agresywna). Porusza się samodzielnie lub przy pomocy laski i jest też samodzielna w toalecie. Chętnie robi na drutach.

W każdy poniedziałek jeździ na zajęcia do domu seniora.

W czwartki przychodzi na 2h pani z opieki społecznej.

W piątki wraz z synem podopiecznej robi się większe zakupy.

Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym.

Bardzo sympatyczna rodzina.

Opiekunka ma własny w pełni wyposażony pokój z dostępem do internetu.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach (ubieranie się, rozbieranie, czesanie, pomoc w higienie osobistej, jedzeniu itp.)

- asekuracja starszej pani podczas chodzenia (w razie potrzeby, z reguły pani radzi sobie samodzielnie)

- przypominanie seniorce o regularnym zażywaniu leków oraz płynów

- aktywizacja starszej pani

- pomoc w prowadzeniu domu

Wymagania:

- mocna komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Zapewniamy:

- Legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą

- Premię świąteczną

- Zwrot kosztów podróży do 150 EUR

- Zakwaterowanie

- Wyżywienie

- Koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim

- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1

- Odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy

- Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji

STAWKA:

do 1400 EUR ( w zależności od doświadczenia i znajomości niemieckiego)

SPOSÓB APLIKACJI:

Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100 31 51 i/lub wypełnienie formularza na naszej stronie www www.active-intercare.pl

Prosimy o dołączanie referencji, które pomogą w pierwszej kolejności rozpatrzyć Państwa CV.

Centrum Opieki - Active Intercare

ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa

TEL: (+48) 22 100 31 51/ 604 908 910/ 538 448 091/ 538 448 089

biuro@active-intercare.pl

www.active-intercare.pl