Oferta pracy

Opiekunka z co najmniej podstawowym niemieckim do Pani, Wertheim 1130EUR netto

Miasto: Wertheimąć

Region: Badenia - Wirtembergia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2017-02-03

Okres pracy: Od 03.02.2017 do 03.05.2017

Wynagrodzenie:
do 1500EUR brutto/mc

Informacje podstawowe:

Centrum rekrutacji Active - Intercare będące na rynku od 11 lat poszukuje osoby na stanowisko opiekunki osoby starszej w Niemczech.

Opis oferty:

Starsza Pani w wieku 84lat poszukuje za pośrednictwem naszej firmy osoby do pomocy. Schorzenia Klientki: - demencja, kontakt z podopieczną - ograniczony - inkontynencja - osoba głównie leżąca, porusza się w asyście opiekunki - nadciśnienie tętnicze - sporadycznie potrzebna pomoc w porze nocnej Obowiązki: - pomoc w codziennych obowiązkach (higiena ciała, pomoc przy ubieraniu, jedzeniu) - prowadzenie domu, gotowanie, zakupy razem z opiekunką Rodziny. - sprzątanie nie należy do obowiązków opiekunek, ponieważ 2 razy w tygodniu przychodzi tu pani do sprzątania Warunki mieszkaniowe: Podopieczna mieszka w dużym domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunek jest całe piętro, TV, oraz łącze internetowe.

Wymagania:

język mocna podstawa lub komunikatywny

Informacje dodatkowe:

Sposób aplikacji: Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100 31 51 i/lub wypełnienie formularza na naszej stronie www www.active-intercare.pl Prosimy o dołączanie referencji, które pomogą w pierwszej kolejności rozpatrzyć Państwa CV. PILNIE Zadzwoń lub napisz do nas a uzyskasz dodatkowe informacje. Centrum Opieki - Active Intercare ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa TEL: (+48) 22 100 31 51 biuro@active-intercare.pl www.active-intercare.pl