Opiekunka z podstawowym niemieckim do samotnej mobilnej Pani od zaraz. 1450eur/mc

Miasto: Nordheim

Region: Badenia - Wirtembergia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2022-12-15

Okres pracy: 6 tyg, 2 miesiące

Wynagrodzenie:
1450eur/mc + premia świąteczna

Pani mieszka w domu.  Podopieczna jest bardzo sympatyczną osobą. Porusza się samodzielnie, lub przy rollatorze.

Do dyspozycji opiekunki pokój z TV. W domu jest również dostęp do internetu.

Dolegliwości i schorzenia:

  • -  demencja

  • -  inkontynencja

  • - choroba serca

  • - Podopieczna jest po udarze

  • - Może zaistnieć konieczność wstania w nocy

  • - porusza się samodzielnie lub z pomocą rollatora, miewa zachwiania równowagi

Obowiązki opiekunki:

  • - pomoc w codziennych obowiązkach (higiena ciała, pomoc w toalecie, pomoc przy ubieraniu)

  • - prowadzenie domu, sprzątanie, gotowanie, zakupy ( jest możliwość zrobienia zakupów w pobliżu)

Zapewniamy:

  • - zwrot kosztów przejazdu w obie strony

  • - wyżywienie

  • - zakwaterowanie

  • - składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

  • - ubezpieczenie

  • - A1 i EKUZ

  • - premie świąteczne

  • - umowę długoterminową i składki za okres w PL

  • - kompleksową pomoc w okresie pandemii

Kontakt:

22 487 51 11/ 538 448 089/ 538 448 091

www.active-intercare.pl

Wymagania:

  • - podstawowa  znajomość języka niemieckiego

  • - doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

  • - miłe i pogodne usposobienie

  • - mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy