pilna oferta dla pani z komunikatywnym językiem niemieckim Wertheim – do 1350 euro – mobilna seniorka

Miasto: Wertheim

Region: Badenia - Wirtembergia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2018-08-31

Wynagrodzenie:
do negocjacji!

Informacje podstawowe:

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku opiekunki osób starszych w Niemczech.

Opis oferty:

Informacje o osobie podopiecznej

Imię: Hedwig
Wiek: 84
Waga: 70
Wzrost: 165

Dolegliwości i schorzenia

- trzeci stopień inwalidzki
- demencja
- wylew
- inkontynencja (wymiana wkładek)
- problemy z poruszaniem się
- lekka depresja
- problemy ze wzrokiem i słuchem (okulary i aparat słuchowy)

Opis osoby podopiecznej

Seniorka lubi oglądać telewizję. Mieszka wraz z samodzielnym mężem w domu jednorodzinnym (czynności takie jak gotowanie, pranie itp. obejmują również męża). Do dyspozycji opiekunki oddzielny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka.

Obowiązki Opiekunki

- pomoc w codziennych czynnościach (higiena osobista, ubieranie się, rozbieranie, czesanie, pomoc w toalecie, przypominanie o regularnym zażywaniu leków oraz płynów)
- pomoc w prowadzeniu domu (gotowanie, zmywanie, pranie, prasowanie, sprzątanie)

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w pracy w opiece
- empatyczne usposobienie
- opiekunka może być osobą palącą

Informacje dodatkowe:

Zapewniamy

- legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą,
- premię świąteczną,
- zwrot kosztów podróży do 150 EUR,
- zakwaterowanie,
- wyżywienie,
- koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim,
- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1,
- odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy,
- nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji.

Kontakt

Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100-31-51.
PILNIE Zadzwoń lub napisz do nas, a uzyskasz dodatkowe informacje.
Centrum Opieki - Active Intercare
ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa
TEL: (+48) 22 100 31 51
biuro@active-intercare.pl