Poszukujemy opiekunki do 86– letniej samotnej Seniorki. 1400eur/mc. Bawaria

Miasto: Nordheim

Region:

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2021-08-01

Okres pracy:

Wynagrodzenie:
1400.00 EUR

Podopieczna porusza się  samodzielnie lub  przy rollatorze (głównie na spacerach).Seniorka korzysta z toalety samodzielnie i nosi też wkładki. Czasem w zależności od dnia trzeba przypominać podopiecznej o tym co musi zrobić. Pani bardzo lubi dbać o higienę osobistą.

Pani  jest osobą energiczną , lubi robić na drutach, czytać gazety, grać w gry i spacerować. Jest miła i potrafi współpracować z opiekunką. Podopieczna potrzebuje przede wszystkim wsparcia w codziennych czynnościach.

Pani mieszka w domu , na piętrze mieszka jej wnuczka (oddzielne gospodarstwo ).

Do dyspozycji opiekunki pokój z TV oraz internetem.

Dolegliwości i schorzenia:

-  demencja

-  inkontynencja

- choroba serca

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych obowiązkach (higiena ciała, pomoc przy ubieraniu, ewentualna pomoc przy toalecie)

- prowadzenie domu, sprzątanie, gotowanie, zakupy ( jest możliwość zrobienia zakupów w pobliżu)

Wymagania:

- mocna podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

- kompleksową pomoc w okresie pandemii

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091