Sprawdzone zlecenie z prawem jazdy do samotnej podopiecznej od 19.07. Bawaria. 1500eur

Miasto: Blankenbach

Region: Bawaria

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2021-07-19

Okres pracy:

Wynagrodzenie:
1400.00 EUR

❗❗❗❗✅✅✅✅Sprawdzone zlecenie z prawem jazdy do samotnej podopiecznej od 19.07. 1500eur/mc

✅Miejscowość: Blankenbach (63825 Bawaria)

✅Termin: od 19.07.2021

✅Wynagrodzenie: 1400eur netto/mc +premia wakacyjna

✅Choroby i dolegliwości:

- Cukrzyca

- choroba serca

Podopieczna (84 l.) cierpi na cukrzycę i chorobę serca. Podopieczna uwielbia kontakty towarzyskie, (raz w tygodniu trzeba ją zawieźć do koleżanki), lubi rozmawiać przez telefon. Porusza się samodzielnie lub przy rollatorze (na dłuższych spacerach). Podopieczna w dużym stopniu jest osobą samodzielną. Seniorka przesypia noce.

Stacja socjalna przychodzi rano i wieczorem na wstrzyknięcie insuliny.

Podopieczna mieszka w mieszkaniu na 1 piętrze o powierzchni 75m2. Do dyspozycji jest pokój z Internetem.

Podopieczna lubi oglądać TV, czytać czasopisma, rozwiązywać krzyżówki.

✅Obowiązki opiekunki:

- delikatne wsparcie w higienie osobistej (mycie włosów, kremowanie), higienie intymnej przypominanie o lekach, towarzyszenie podczas wizyt lekarskich

- prowadzenie domu, sprzątanie, gotowanie, zakupy, zmywanie, pranie/prasowanie

✅Wymagania:

- min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- prawo jazdy

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

✅Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

- kompleksową pomoc w okresie pandemii

✅Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091