Stałe zlecenie do samotnej podopiecznej w Wertheim od 18.05

Miasto: Wertheim

Region:

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2021-05-18

Okres pracy:

Wynagrodzenie:
1350.00 EUR

Wiek: 96lat

Waga: 45kg

Wzrost: 155cm

Pflegegrad: 3

Miasto: 97877 Wertheim (Badenia-Wirtembergia)

Imię: Hilde

Wynagrodzenie: 1350eur netto

Wymagany język: komunikatywny

Data dojazdu: 18.05

Schorzenia i choroby:

- po upadku

- osłabienie starcze

- choroba serca

Podopieczna toaletę wykonuje samodzielnie (potrzebuje wsparcia przy dojściu do toalety oraz ubraniu). Nosi wkładki. Przy poruszaniu wspomaga się rollatorem. Nie ma depresji ani demencji, jak na swój wiek ma jeszcze bardzo jasny umysł. Niewiele słyszy, nosi okulary. Na miejscu dostępne jest łóżko pielęgnacyjne, rollator, krzesło prysznicowe, krzesło toaletowe oraz materac przeciwodleżynowy. Czasami w nocy zdarzy się konieczność wstania (tylko do toalety )

Pani mieszka w domu o powierzchni 80m2.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w higienie ciała i włosów, ubieraniu

- przypominanie o zażywaniu lekarstw

- przypominanie o zażywaniu płynów

- pomoc w domowych czynnościach: gotowanie, zmywanie, prasowanie i pranie, robienie zakupów

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091

Wymagania:

- komunikatywny niemiecki

- doświadczenie w opiece

- referencje