Super zlecenie od zaraz. Opiekunka samotnej Pani.1500eur+premia

Miasto: 97906 Breitenbrunn (Bawaria)

Region: Bawaria

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2021-12-10

Wynagrodzenie:
1500eur+premia świąteczna

Podopieczna (75l.) przeszła udar, porusza się na wózku inwalidzkim, nie
ma dźwigania (potrafi sama wstać przytrzymując się np. łożka ), trzeba ją
asekurować podając rękę. Cały dzień porusza się na wózku. Jedynie rano i
wieczorem należy wesprzeć podczas przenoszenia z/na łóżko.

Seniorka praktycznie nie mówi , mówi pojedyncze sylaby lub słowa.
Podopieczna nie ma chorób takich jak depresja czy demencja, ma jasny
umysł. Pani korzysta z toalety ale też nosi asekuracyjnie wkładki. Przesypia
noce.

W poniedziałki od godz. 7:30 do 17 podopieczna jeździ do domu
seniora. W środy przychodzi Pflegedienst i wykonują gruntowną kąpiel, w
środy również przychodzi fizjoterapeuta na ok. godzinną gimnastykę.

Do dyspozycji jest krzesełko toaletowe.

Pani lubi oglądać TV, w ciągu dnia dużo czasu spędza przed TV.
Pani meszka w domu , w którym w oddzielnej części mieszka jej syn z żoną
(zupełnie oddzielne gospodarstwo), raz na jakiś czas odwiedzają
podopieczną. Rodzina w razie potrzeby jest bardzo pomocna.

Do dyspozycji opiekunki jest  pokój z balkonem/tarasem, TV, internetem
oraz oddzielna toaleta.

Pomiędzy 12 a 15 podopieczna śpi w fotelu. W tym czasie można zrobić sobie
przerwę i np. wyjść z domu. Podopieczna całymi dniami ogląda TV.

Obowiązki opiekunki:
- pomoc w higienie i pielęgnacji ciała, pomoc w toalecie
- prowadzenie domu, sprzątanie, gotowanie, pranie/prasowanie
-zakupy robi rodzina (na podstawie listy sporządzonej przez opiekunkę), w
przypadku opiekunek posiadających prawo jazdy do dyspozycji jest samochód
gdyby opiekunka sama chciała pojechać po zakupy.

Zapewniamy:
- zwrot kosztów przejazdu w obie strony
- wyżywienie

- zakwaterowanie
- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd
- ubezpieczenie
- A1 i EKUZ
- premie świąteczne
- umowę długoterminową i składki za okres w PL
- kompleksową pomoc w okresie pandemii

Kontakt:
22 487 51 11/ 538 448 089/ 538 448 091

Wymagania:

Wymagania:
- min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami
- miłe i pogodne usposobienie
- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy