TOP OFERRTA WYSOKA STAWKA – mobilna samotna seniorka w STOLBERG! 11.08.2018

Miasto: Stolberg

Region: Północna Nadrenia-Westfalia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2018-08-11

Wynagrodzenie:
stawka Indywidualna

Informacje podstawowe:

Centrum Opieki Active-Intercare poszukuje Pani z komunikatywnym językiem niemieckim do pracy w Stolberg.

Opis oferty:

nformacje o osobie podopiecznej

Imię: Martha
Wiek: 82
Waga: 65
Wzrost: 165

Dolegliwości i schorzenia

? stwierdzona 1 grupa inwalidzka
? demencja
? Pani ma uraz powylewowy i w związku z tym u Pani występuje zakłócenie mowy
? osoba mobilna, samodzielnie się porusza, wspomaga się rollatorem
? Pani przesypia noce spokojnie
? 1 raz w tygodniu (poniedziałki) przechodzi w domu terapię – psychotesty, rozmowy, zabawy, śpiewanie

Opis osoby podopiecznej

Seniorka jest osobą, która lubi przebywać w towarzystwie. Stara się być aktywna i wykonywać wszystkie czynności samodzielnie jednak ze względu na wiek potrzebuje w nich wsparcia.
Mieszka samotnie w dużym domu z ogrodem, a opiekunka będzie miała w pełni wyposażony pokój do swojej dyspozycji.

Obowiązki Opiekunki

? prowadzenie domu ,przygotowywanie posiłków, czasami prace ogrodowe, zakupy 10 min pieszo
? pomoc w codziennych obowiązkach (higiena ciała, pomoc przy ubieraniu, toalecie)

Wymagania:

- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- ciepłe empatyczne usposobienie
- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Informacje dodatkowe:

Zapewniamy

- legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą,
- premię świąteczną,
- zwrot kosztów podróży do 150 EUR,
- zakwaterowanie,
- wyżywienie,
- koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim,
- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1,
- odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy,
- nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji.

Kontakt

Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100-31-51.
PILNIE Zadzwoń lub napisz do nas, a uzyskasz dodatkowe informacje.
Centrum Opieki - Active Intercare
ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa
TEL: (+48) 22 100 31 51
biuro@active-intercare.pl