TOP OFERTA do mobilnego seniora w Hannover do 1250 EURO

Miasto: Hannover

Region: Dolna Saksonia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2018-07-16

Wynagrodzenie:
do 1250 Euro

Informacje podstawowe:

Pan Helmut, jest mobilnym seniorem, który lubi przebywać w towarzystwie i czuć się ważny, z tego powodu po śmierci żony potrzebuje towarzystwa i wsparcia w codziennym życiu.

Informacje o podopiecznym:

Imię: Helmut

wiek: 78 l

waga: 68 kg

wzrost: 178cm

Dolegliwości i schorzenia:

- ogólne osłabienie starcze

- zaburzenia rytmu serca

- problemy z poruszaniem się (asekuracja; senior korzysta z laski)

Podopieczny mieszka w mieszkaniu, gdzie opiekunka miałaby oddzielny pokój z dostępem do Internetu.

Obowiązki Opiekunki:

- aktywizacja seniora

- asekuracja w trakcie chodzenia

- towarzyszenie w wizytach u lekarza, znajomych, rodziny

- pomoc w prowadzeniu domu (robienie zakupów, sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie itp.)

- przypominanie o zażywaniu leków oraz regularnym przyjmowaniu płynów

- pomoc w codziennych czynnościach

Wymagania:

Wymagania:

- dobry język niemiecki

- prawo jazdy kat. B

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

- entuzjastyczne nastawienie do pracy

- doświadczenie w pracy w opiece

Informacje dodatkowe:

Zapewniamy:

- Legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą

- Premię świąteczną

- Zwrot kosztów podróży do 150 EUR

- Zakwaterowanie

- Wyżywienie

- Koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim

- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1

- Odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy

- Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji

SPOSÓB APLIKACJI:

Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100 31 51 i/lub wypełnienie formularza na naszej stronie www www.active-intercare.pl

Prosimy o dołączanie referencji, które pomogą w pierwszej kolejności rozpatrzyć Państwa CV.

PILNIE Zadzwoń lub napisz do nas, a uzyskasz dodatkowe informacje.

Centrum Opieki - Active Intercare

ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa

TEL: (+48) 22 100 31 51

biuro@active-intercare.pl