TOP ZLECENIE w domu z widokiem na morze WYSOKA STAWKA

Miasto: Flensburg

Region: Szlezwik-Holsztyn

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2018-07-27

Okres pracy: 2 miesiace

Wynagrodzenie:
wynegocjuj swoją stawkę!

Informacje podstawowe:

Centrum Opieki Active-Intercare poszukuje opiekunki do super zlecenia w domu nad morzem!

Opis oferty:

Informacje o osobie podopiecznej

Imię: Elfriede
Wiek: 68
Waga: 55
Wzrost: 160

Dolegliwości i schorzenia

- problemy z poruszaniem się
- zaburzenia mowy
- ogólne osłabienie starcze

Opis osoby podopiecznej

Pani Elfriede jest bardzo ciepłą i towarzyską osobą. Mieszka w przestronnym domu z widokiem na morze, gdzie opekunka będzie miała swój w pełni wyposażony apartament.
Opiekunka ma sporo wolnego czasu (nawet całe poszczególne dni) ponieważ opiekę wtedy przejmują zatrudnione na stałe pielęgniarki niemieckie.

Obowiązki Opiekunki

Pomoc w codziennych czynnościach (pomoc w zmianie odzieży, dotrzymywanie towarzystwa, aktywizacja seniorki)

Wymagania:

dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami
- pozytywne podejście do pracy
- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Informacje dodatkowe:

Zapewniamy

- legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą,
- premię świąteczną,
- zwrot kosztów podróży do 150 EUR,
- zakwaterowanie,
- wyżywienie,
- koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim,
- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1,
- odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy,
- nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji.

Kontakt

Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100-31-51.
PILNIE Zadzwoń lub napisz do nas, a uzyskasz dodatkowe informacje.
Centrum Opieki - Active Intercare
ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa
TEL: (+48) 22 100 31 51
biuro@active-intercare.pl