Oferta pracy

Wyjedź do 31.07.2018 z PRAWEM JAZDY do uzdrowiskowego miasta i zgarnij DODATKOWE pieniądze!

Miasto: Bad Bocklet

Region: Bawaria

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2018-08-01

Wynagrodzenie:
stawka indywidualna

Informacje podstawowe:

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje opiekunki z aktywnym prawem jazdy !

Opis oferty:

Informacje o osobie podopiecznej

Imię: Josef, Eleonore
Wiek: 85,82
Waga: 71; 55
Wzrost: 170, 165

Dolegliwości i schorzenia

Pan:
- problemy z poruszaniem się (asekuracja, rollator)

Pani:
- cukrzyca,
- ogólnie osłabienie starcze

Opis osoby podopiecznej

Poszukujemy Pani z aktywnym prawem jazdy do opieki nad Małżeństwem. Podopieczny w wieku 85 lat porusza się przy pomocy rollatora, nie wymaga pomocy przy toalecie ani transferu. Podopieczna natomiast (82 lata) cierpi na demencje, jest diabetyczką i potrzebuje pomocy przy przemieszczaniu się. Małżeństwo mieszka w domku jednorodzinnym. Do obowiązków opiekunki będzie należeć troska o Podopiecznych, pomoc w codziennych czynnościach, wizyty u lekarza, robienie zakupów oraz pomoc w prowadzeniu domu. Do dyspozycji Opiekunki jest duży w pełni wyposażony pokój z własną łazienką, TV, radiem i dostępem do internetu.

Obowiązki Opiekunki

- pomoc w codziennych czynnościach
- pomoc w prowadzeniu domu
- wożenie podopiecznych do lekarza, kościoła itp.

Wymagania:

- Doświadczenie przy wyżej wymienionych chorobach
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy kat. B
- Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy
- Osoba o entuzjastycznym usposobieniu

Informacje dodatkowe:

Zapewniamy

- legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą,
- premię świąteczną,
- zwrot kosztów podróży do 150 EUR,
- zakwaterowanie,
- wyżywienie,
- koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim,
- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1,
- odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy,
- nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji.

Kontakt

Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100-31-51.
PILNIE Zadzwoń lub napisz do nas, a uzyskasz dodatkowe informacje.
Centrum Opieki - Active Intercare
ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa
TEL: (+48) 22 100 31 51
biuro@active-intercare.pl