Zadbana opiekunka eleganckiej Pani w Wertheim. Od zaraz 1400eur

Miasto: Wertheim

Region: Badenia - Wirtembergia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-07-06

Wynagrodzenie:
1400.00 EUR

Centrum Opieki Active Intercare poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

 Opiekunka Osoby Starszej

Informacje o osobie podopiecznej:

Imię: Margarete

Wiek: 81 lat

Waga: ok.60 kg

Wzrost: 178 cm

Miejscowość: 97877 Wertheim (w centrum miasta)

Dolegliwości i schorzenia:

Pani przeszła udar, porusza się z pomocą rollatora, ma problemy z drogami oddechowymi oraz osłabienie pęcherza(używa wkładek). Podopieczna potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach

Podopieczna jest osobą o wysokiej kulturze, bardzo zadbaną.

Pani mieszka sama. Na miejsce przychodzi pani sprzątająca raz w tygodniu.

Do dyspozycji opiekunki jest pokój z dostępem do internetu i  oddzielną łazienką z prysznicem.

Pani interesuje się literaturą, bieżącymi wydarzeniami, muzyką.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach, higiena ciała, pomoc w toalecie

- przypominanie o regularnym zażywaniu leków oraz płynów

- prowadzenie domu, zakupy

 Zapewniamy:

- Legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą

- Zwrot kosztów podróży

- Zakwaterowanie

- Wyżywienie

- Koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim

- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1

- Odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy

- Nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji

kontakt:

22 100 31 51

538 448 089

538 448 091

Wymagania:

Wymagania:

- mocna komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy