Zlecenie dla mężczyzn! Sprawdzone zlecenie, stała wymiana! Zlecenie dla opiekuna z komunikatywnym ni

Miasto: Karlstadt

Region:

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2021-07-01

Okres pracy:

Wynagrodzenie:
1500.00 EUR

Sprawdzone zlecenie, stała wymiana! Zlecenie dla opiekuna z komunikatywnym niemieckim

Start od 01.07 na okres 2 miesięcy

Wynagrodzenie: 1500eur/mc

Miasto : 97753 Karlstadt (Bawaria)

Wiek: 88 lat

Waga: 70 kg.

Wzrost: 165 cm

Imię: Ferdinand

Wynagrodzenie:

Wymagany język: komunikatywny

Schorzenia i choroby:

- po upadku i złamaniu szyjki kości udowej

- demencja

- inkontynencja

- osłabienie starcze

- problemy ze wzrokiem

Senior korzysta z krzesełka toaletowego, ma założony cewnik oraz asekuracyjnie nosi pieluchomajtki. Pan większość czasu spędza leżąc lub siedząc na wózku. Pan ma problemy z samodzielnym chodzeniem , jest osłabiony dlatego porusza się na wózku inwalidzkim. Podopieczny lubi spacerować z opiekunem po mieście i w parku. Senior przesypia noce.

Pan mieszka w domu wraz ze swoją żoną, która jest samodzielna i zajmuje się prowadzeniem domu (opiekun wykonuje tylko typowe czynności opiekuńcze przy seniorze).

Do dyspozycji opiekuna jest pokój z dostępem do internetu, Tv , balkonu/tarasu oraz oddzielną łazienką.

Obowiązki opiekuna:

- pomoc seniorowi  w codziennych czynnościach

- pomoc w higienie ciała , ubieraniu

- przypominanie o zażywaniu lekarstw

- przypominanie o zażywaniu płynów

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091

Wymagania:

- komunikatywny niemiecki

- doświadczenie w opiece

- mile widziane referencje