zlecenie dla opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego – start 30.09.2018 – Alzenau

Miasto: Alzenau

Region: Badenia - Wirtembergia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2018-09-30

Wynagrodzenie:
do 1300 euro netto

Informacje podstawowe:

Centrum Opieki Active-Intercare poszukuje opiekunki do opieki nad seniorką.

Opis oferty:

Informacje o osobie podopiecznej I:

Imię: Thea

Wiek: 65

Waga: 75

Wzrost: 165

Miejscowość: Alzenau

Dolegliwości i schorzenia:

- rak (szpiczak)

- inkontynencja (wymiana wkładek)

- cewnik

- osoba leżąca (nie ma czucia w nogach, wróciło już częściowo czucie w rękach)

Opis osoby podopiecznej:

Pani choruje na szpiczaka. Przeszła operację. Jest osobą leżącą i co około 5h musi być obecnie przekładana. Regularnie odwiedza ją stacja socjalna. Interesuje się bieżącymi wydarzeniami, lubi oglądać telewizję oraz robótki ręczne. Trzeba wstawać w nocy.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach (ubieranie się, rozbieranie, czesanie, pomoc w higienie osobistej, jedzeniu itp.)

- przypominanie o regularnym zażywaniu leków oraz płynów

- prowadzenie domu

Informacje o osobie podopiecznej II:

Imię: Hermann

Wiek: 69

Waga: 85

Wzrost: 175

- depresja

- osoba raczej samodzielna

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Informacje dodatkowe:

Zapewniamy
- legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą,
- premię świąteczną,
- zwrot kosztów podróży do 150 EUR,
- zakwaterowanie,
- wyżywienie,
- koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim,
- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1,
- odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy,
- nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji.

Kontakt
Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100-31-51.
PILNIE Zadzwoń lub napisz do nas, a uzyskasz dodatkowe informacje.
Centrum Opieki - Active Intercare
ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa
TEL: (+48) 22 100 31 51
biuro@active-intercare.pl