Zlecenie dla opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego – Külsheim – start: 04.09.2018 – wysoka stawka!

Miasto: Külsheim

Region: Badenia - Wirtembergia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2018-09-04

Okres pracy:

Wynagrodzenie:
stawka indywidualna

Informacje podstawowe:

Centrum Opieki Active-Intercare poszukuje opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Opis oferty:

Informacje o osobie podopiecznej:

Imię: Elisabeth

Wiek: 87 l

Waga: 80

Wzrost: 164

Miejscowość: Külsheim-Uissigheim

Dolegliwości i schorzenia:

- demencja

- inkontynencja (wymiana wkładek)

- problemy ze słuchem

- nadciśnienie

- podopieczna chorowała na raka piersi (w 2016 usunięto jej obie piersi)

Opis osoby podopiecznej:

Seniorka porusza się samodzielnie. Dwa razy w tygodniu odwiedza ją terapeuta (drenaż limfatyczny). Dwa razy w tygodniu wyjeżdża również na zajęcia z innymi seniorami. Nosi okulary i aparat słuchowy. Pani otrzymuje środki nasenne (może jednak zdarzyć się potrzeba wstania w nocy).

Pani mieszka sama, w domu z ogrodem.

Do dyspozycji opiekunki własny pokój z dostępem do internetu.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach

- asekuracja starszej pani podczas chodzenia

- przypominanie seniorce o regularnym zażywaniu leków oraz płynów

- aktywizacja starszej pani

- pomoc w prowadzeniu domu

Wymagania:

Wiek: 87 l

Waga: 80

Wzrost: 164

- demencja

Informacje dodatkowe:

Zapewniamy
- legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą,
- premię świąteczną,
- zwrot kosztów podróży do 150 EUR,
- zakwaterowanie,
- wyżywienie,
- koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim,
- Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1,
- odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy,
- nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji.

Kontakt
Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100-31-51.
PILNIE Zadzwoń lub napisz do nas, a uzyskasz dodatkowe informacje.
Centrum Opieki - Active Intercare
ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa
TEL: (+48) 22 100 31 51
biuro@active-intercare.pl