Zlecenie do samotnej Pani od 05.10. w Wurzburgu 1600eur. Dużo wolnego czasu

Miasto: Würzburg

Region:

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2022-10-05

Okres pracy:

Wynagrodzenie:

Opis oferty:


Podopieczna cierpi na stwardnienie rozsiane, które ogranicza jej zdolności motoryczne. Pani porusza się na wózku inwalidzkim. Potrzebuje pomocy w toalecie. Swobodnie się porozumiewa. Na miejscu dostępne jest łóżko pielęgnacyjne, wózek inwalidzki, rollator, krzesełko prysznicowe, krzesełko toaletowe, lift.Noce są całkowicie przespane.
Podopieczna jest osobą towarzyską. Ma szerokie grono przyjaciół i znajomych, z którymi na co dzień kontaktuje się telefoniczne, przez Internet lub osobiście. Interesuje się również codziennymi wydarzeniami.
Podopieczna mieszka w mieszkaniu 50m2.
Do dyspozycji opiekuna jest własny pokój z balkonem, Internetem oraz TV.
Harmonogram:


Poniedziałek – piątek pobudka o 6.00 w sobotę o 07.00


Podaje się pdp kubek, szczoteczkę i płyn do mycia. Sama stara się myć zęby. Później obmywa się twarz ręczniczkiem oraz pod pachami, Zmienia się tshirt ze spania na dzienny tshirt. Następnie piją kawę – podopieczna przez słomkę. Chwila przerwy i trzeba zrobić toaletę w łóżku dolnych części ciała za pomocą rolowania na łóżku. Trzeba tu pamiętać aby przypominać podopiecznej by się rozluźniła. Wtedy jest lżejsza. Na koniec zmienia się pieluchę. Do opiekunki należy rozdzielanie i podawanie leków.


Następnie śniadanie. Rzadko w ciągu dnia woła – czasami że pić się chce gdy jest gorąco. Głównie zajmuje się sobą – gra na telefonie.


Od ok 12-17.00 jest czas wolny. W tym czasie trzeba też załatwić zakupy. Na miejscu jest Edeka, Rewe, Apteka i jeszcze jakiś sklep, dalej Aldi.


Obiadokolacja – nie jest wybredna. Po kolacji zęby, twarz, koszulka, leki i do spania. O 20.00 odpływa. Można jeszcze wyjść przed blok na ławce posiedzieć.


3 razy w tygodniu przychodzą różnego rodzaju terapeuci z samego rana. W tym czasie trzeba być w domu.


Gdy jest potrzeba podopieczną należy zawieźć na wózku do lekarza.Wymagania:


✅Wymagania:

  • - komunikatywna znajomość języka niemieckiego