Zlecenie do samotnej seniorki 1400eur/mc+premia świąteczna od 22.03

Miasto: Malsfeld

Region: Hesja

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-03-22

Okres pracy: 2  miesiące

Wynagrodzenie:
do 1400 euro/mc + premia wielkanocna

Informacje podstawowe:

Poszukujemy opiekunki na zlecenie do samotnej seniorki (84l)

✔️ Start : od 22.03 na 2 miesiące

✔️ Miejsce : Malsfeld

✔️Seniorka choruje na lekką depresję oraz częściową inkontynencję. Pani porusza się na wózku, zmaga się z osłabieniem starczym, dlatego wymaga ona pomocy przy różnych czynnościach ruchowych. Na miejscu są odpowiednie sprzęty ułatwiające pomoc przy transferze, m.in. krzesło prysznicowe, krzesło toaletowe. Oprócz tego w domu znajduje się winda, co stanowi niewątpliwe ułatwienie dla seniorki. Pani jest osobą komunikatywną, lubi przebywać w towarzystwie i spędzać czas z ludźmi, pomimo że jest osobą niedowidzącą i niedosłyszącą.
✔️Seniorka mieszka w domu z synem, który nie potrzebuje opieki. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z dostępem do internetu.

✔️Obowiązki opiekunki:
- pomoc przy inkontynencji oraz przy korzystaniu z toalety
- pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
- pomoc przy spożywaniu posiłków
- gotowanie tylko dla seniorki (syn nie spożywa posiłków w domu)

Wymagania:

✔️Wymagania:
- język niemiecki komunikatywny
- doświadczenie w opiece nad starszymi osobami
- mile widziane referencje
- osoba o entuzjastycznym usposobieniu

Informacje dodatkowe:

Zapewniamy:
- zwrot kosztów przejazdu w obie strony
- wyżywienie
- zakwaterowanie
- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd
- ubezpieczenie
- A1 i EKUZ
- premie świąteczne
- umowę długoterminową i składki za okres w PL

☎️Kontakt:
22 100 31 51/ 604 908 910/ 538 448 091