O nas

Firma ACTIVE INTERCARE powstała  w 2006 roku w związku z wyzwaniem ze strony rynku pracy, zarówno w Polsce jak i na zachodzie Europy. W 2008 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o Agencję Zatrudnienia specjalizującą się w pośrednictwie pracy w kraju, do pracy za granicą oraz pracy tymczasowej. Uzyskaliśmy niezbędny certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 4984.

Trzonem naszego pośrednictwa jest oddelegowanie opiekunek oraz pielęgniarek do miejsc pracy przy osobach starszych i chorych.

Dla Państwa bezpieczeństwa i komfortu współpracujemy tylko ze sprawdzonymi na rynku zachodnim agencjami pośrednictwa pracy oraz instytucjami opieki medycznej. Nasze miejsca pracy są dokładnie weryfikowane, co daje Państwu poczucie bezpiecznego i pewnego zatrudnienia.

Nasze kompetencje pozwalają nam zdobywać personel doświadczony i odpowiedzialny w sposób profesjonalny. Nasi pracownicy zatrudniani są na umowę w oparciu o polskie przepisy prawa zgodne z przepisami Unii Europejskiej oraz wewnetrzne regulacje krajów członkowskich.

Szukamy jak najlepszych rozwiązań  dla naszej kadry pracowniczej, biorąc także pod uwagę indywidualne oczekiwania przyszłych pracodawców, a także dbając o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

 

Jeżeli macie Państwo miłe usposobienie i odczuwacie potrzebę towarzyszenia potrzebującym w ich jesieni życia to jesteście mile widziani jako nasz przyszły personel.

Young doctor and enderly patient

Formularz kontaktowy

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami!

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji [Pouczenie] ? wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przysyłania informacji o charakterze marketingowym [Pouczenie] ?
Wysyłam...
Twoja wiadomość została wysłana
Please try again.