Nasze dokonania

W roku 2016 Active Intercare obchodzi jubileusz 10-lecia swojego istnienia. Jesteśmy dumni z faktu, jak rozwinęliśmy się podczas ostatniej dekady i chcemy rozwijać się jeszcze bardziej dynamicznie, aby lepiej spełniać oczekiwania naszych wspaniałych klientów i pracowników.

W minionych dziesięciu latach udało nam się dokonać kilku szczególnych osiągnięć:

Przede wszystkim zapewniliśmy stałą pracę i bezpieczeństwo wielu osobom należącym do personelu opiekuńczego, poprzez stabilne warunki zatrudnienia i korzystne ubezpieczenia zdrowotne, również dla członków ich rodzin. Dzięki poszerzeniu personelu operacyjnego, zapewniamy im na terenie Niemiec kompleksowe wsparcie i opiekę.

W tym czasie zmieniliśmy siedzibę na przestronne biuro w korzystnej lokalizacji blisko metra, które umożliwia nam przyjmowanie kandydatów do pracy i gości w komfortowych warunkach.

Nasza praca została dostrzeżona – posiadamy certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 8984.

Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do wzrostu naszej pozycji na rynku. Gorąco liczymy, że kolejna dekada stanie pod znakiem równie spektakularnych sukcesów, a my będziemy mogli zapewnić zatrudnienie jeszcze większej liczbie wspaniałych, troskliwych opiekunów!

Zespół Active Intercare

Formularz kontaktowy

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami!


    wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji [Pouczenie] ?

    wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przysyłania informacji o charakterze marketingowym [Pouczenie] ?

    wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji
    wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przysyłania informacji o charakterze marketingowym