Oferta pracy
dla opiekunów osób starszych w Niemczech

Nowe zlecenie na 4 tygodnie w wakacje nad morzem od 28.07 do samotnej mobilnej Pani

dario1493_elder_woman_81years_old_german_type_sitting_on_the_be_ef1e3f20-7d89-4665-b331-e4976d95d44f

Szczegóły oferty pracy

Data publikacji oferty
09/05/24
Miasto
Friedrichskoog, 25718, Niemcy
Region
Szlezwik-Holsztyn
Start oferty
2024-07-28
Okres pracy
4 tygodnie
Wynagrodzenie
1800eur/mc
Poziom języka
Komunikatywny

Opis

Poszukujemy opiekunki osób starszych, która od 28.07 do 28.08 chciałaby spędzić 4 tygodnie nad morzem w Friedrichskoog, w regionie Schleswig-Holstein, 25718.

Informacje o Podopiecznej:

  • Imię: Bärbel

  • Rok urodzenia: 1941

  • Wzrost: 165cm

  • Waga: 59kg

  • Stopień opieki: Pflegegrad 3

  • Stan zdrowia: Demencja początkowa, stopniowe ograniczenie mowy. Podopieczna jest całkowicie mobilna, ale potrzebuje wsparcia przy codziennych czynnościach, takich jak prysznic, mycie głowy, ubieranie, karmienie i przypominanie o przyjmowaniu napojów.

Obowiązki Opiekunki:

  • Prowadzenie domu

  • Spacery

  • Zajęcia rekreacyjne

  • Wspólne wyjazdy

Warunki Zakwaterowania:

  • Mieszkanie w domu jednorodzinnym

  • Prywatny pokój dla Opiekunki

  • Dostęp do Internetu

Informacje dodatkowe:

  • Rodzina będzie przebywać 2km od seniorki i jest dostępna w razie potrzeby.

  • Język komunikatywny

Wymagania:

  • Prawo jazdy

Jeśli jesteś osobą ciepłą, empatyczną i odpowiedzialną, a także znasz język komunikatywny i spełniasz wymagania, to zapraszamy do aplikowania! Oferujemy nie tylko pracę, ale również możliwość spędzenia czasu nad morzem w pięknym Friedrichskoog.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@active-intercare.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: 22 487 51 11/ 538 448 091/ 538 448 089

Dołącz do naszej zgranego zespołu i spraw, by każdy dzień był wyjątkowy dla naszej podopiecznej!

Obowiązki

prowadzenie domu

gotowanie

robienie zakupów

przypominanie o regularnym zażywaniu leków i płynów

towarzyszenie podczas wizyt lekarskich

dotrzymywanie towarzystwa

pielęgnacja ciała podopiecznego

wsparcie w ubieraniu/rozbieraniu podopiecznego

pomoc w karmieniu

Choroby i schorzenia

demencja

Wymagania

komunikatywny niemiecki

aktywne prawo jazdy

Referencje z ostatnich miejsc pracy

Praca dla opiekunów osób starszych