Opiekunka do samotnej Pani od

Miasto: Hohefeld

Region: Badenia - Wirtembergia

Kraj: Niemcy

Start pracy: 2020-10-21

Okres pracy: 2,5 miesiąca

Wynagrodzenie:
1500.00 EUR

Opis oferty:

Miasto: 97877 Höhefeld (ok. 15 km od Wertheim)

 Wynagrodzenie: do 1500 eur netto/mc + ZUS od 5227zł/wyjazd

Centrum Opieki Active-Intercare poszukuje opiekunki osoby starszej

Imię: Elsbeth

Wiek: 84lata

Waga: 55kg

Wzrost: 158cm

Dolegliwości:

- Pani jest po wypadku

- depresja

- napady strachu

- inkontynencja

Obowiązki opiekunki:

- higiena ciała i włosów, higiena intymna

- przypominanie o lekach,

- kontrola podaży płynów

- prowadzenie domu (dbanie o porządek, gotowanie, pranie)

- zakupy (raz w tygodniu jeździ się na zakupy z córką)

Do opieki jest 84 – letnia Pani Elsbeth. Seniorka cierpi na trudności starcze, napady lęku, inkontynencję, korzysta z krzesełka toaletowego.

Pani wstaje w nocy do toalety (w razie potrzeby należy sprawdzić czy wszystko w porządku)

Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z balkonem, tarasem, oddzielną łazienką oraz ze stałym dostępem do internetu

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

- KRAZ 19078

Kontakt:

22 100 31 51/ 538 448 089/ 538 448 091

www.active-intercare.pl

Wymagania:

- min mocna komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

- miłe i pogodne usposobienie

- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy