Oferta pracy
dla opiekunów osób starszych w Niemczech

Opiekunka samotnej i spokojnej Pani przy rollatorze do 30.11. Bardzo dobre zlecenie 1500eur/mc+194eu

httpsactive-intercare.plwp-contentuploads202210OPIEKUNKA_ZE___REDNIM_NIEMIECKIM_DO_OPIEKI_NAD_SAMOTN___SENIORK___1500EURMC__2_.jpg

Szczegóły oferty pracy

Data publikacji oferty
17/10/22
Miasto
Eschau, Niemcy
Start oferty
2022-11-30

Opis

Opiekunka do samotnej podopiecznej od 30.11 – możliwość porozmawiania z osobą na miejscu.

Informacje o osobie podopiecznej:

Imię: Maria

Wiek: 95 l

Waga: 65 kg

Wzrost: 158 (cm)

Miejscowość: Eschau (Bawaria) 63863

Wynagrodzenie: 1500eur/mc + 194eur premii

Dolegliwości i schorzenia:

- demencja

- lekka depresja

- po wylewie

- porusza się przy rollatorze

- nosi aparat słuchowy i okulary

Opis osoby podopiecznej:

Podopieczna jest po wylewie. W tej chwili podopieczna porusza się przy rollatorze. Trzeba asekurować Panią. Podopieczna samodzielnie wykonuje toaletę.

Rano przychodzi stacja socjalna i kąpie podopieczną. Podopieczną trzeba wesprzeć w jedzeniu.

Mieszka sama. Dostępne jest krzesełko toaletowe.

Do dyspozycji opiekunki jest duży pokój z balkonem, jest dostęp do internetu. Ustalone są przerwy. Na ten czas przychodzi rodzina opiekować się podopieczną. Rodzina i podopieczna są zgodni, mili i pomocni. Nie ma problemu z zakupami. Rodzina przynosi wodę. Sklep jest w odległości 300m, drugi 500m. Dostępny jest dla Opiekunki rower. Czasami w nocy podopieczna się obudzi.

Na miejscu jest blisko sklep, do dyspozycji opiekunki jest również rower.

Obowiązki opiekunki:

- pomoc w codziennych czynnościach

- asekuracja

- przypominanie seniorce o regularnym zażywaniu leków oraz płynów

- aktywizacja starszej pani

- prowadzenie domu

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami

Zapewniamy:

- zwrot kosztów przejazdu w obie strony

- wyżywienie

- zakwaterowanie

- składki ZUS od średniej krajowej za wyjazd

- ubezpieczenie

- A1 i EKUZ

- premie świąteczne

- umowę długoterminową i składki za okres w PL

Praca dla opiekunów osób starszych