Oferta pracy
dla opiekunów osób starszych w Niemczech

Opiekunka w Hiszpanii z niemieckim i/lub angielskim – Costa Brava od lipca

detail-g87a8b3c7c_1280

Szczegóły oferty pracy

Data publikacji oferty
06/06/23
Miasto
Platja D`aro, Hiszpania
Start oferty
2023-07-01
Okres pracy
2 miesiące
Wynagrodzenie
1600eur/mc
Poziom języka
Dobry

Opis

Zlecenie do samotnej Pani na wybrzeżu Costa Brava. Wymagane jest prawo jazdy.

Dane podopiecznej

Rok: 1951r

45kg

155cm

Stawka: 1600eur/mc

Start: opiekunka najpierw by dojechała np na początku lipca do córki do Niemiec okolice Ulm. Córka  w pierwszych tygodniach lipca będzie miała podopieczną u siebie i później wspólnie jadą do Hiszpanii razem z opiekunką samochodem.

Choroby i schorzenia:

Parkinson

Podopieczna waży nie wiele 45 kg, jej prawa noga jest prawie niesprawna po operacji także trzeba asekurować podopieczną. Pani porusza się głównie na wózku. Czasami da radę sama pójść do toalety. Podopieczna dużo pomaga również przy transferze. Jej stan zależy od dnia. Toaleta z pomocą. Ma lekką depresję. Dobrze mówi, dobrze słyszy i widzi.

Na miejscu znajdują się wszystkie pomoce: rollator, wózek inwalidzki, krzesełko prysznicowe, krzesełko toaletowe, dostępny samochód.

W nocy jest potrzebna pomoc w toalecie. Wspomóc należy Panią aby dotarła do toalety.

Pani lubi czytać książki. Lubi ciszę i spokój. Nie przepada za oglądaniem TV.

Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój z osobną łazienką i tarasem.

Podopieczna mieszka w willi z basenem o powierzchni 200m2.

Wymagane jest prawo jazdy. Samochodem jeździ się na zakupy, plażę oraz na wycieczki.

Do zadań Opiekunki należeć będzie:

- higiena ciała

- higiena intymna

- pomoc w ubieraniu/rozbieraniu

- przypominanie o zażywaniu leków i płynów

- wizyty u lekarza

- pomoc w toalecie

Wymagania:

- znajomość niemieckiego i/lub angielskiego

- prawo jazdy

- doświadczenie w opiece

Obowiązki

prowadzenie domu

gotowanie

robienie zakupów

przypominanie o regularnym zażywaniu leków i płynów

pomoc przy poruszaniu się

towarzyszenie podczas wizyt lekarskich

dotrzymywanie towarzystwa

pielęgnacja ciała podopiecznego

higiena intymna

wsparcie w ubieraniu/rozbieraniu podopiecznego

pomoc w toalecie

Choroby i schorzenia

problem z poruszaniem się

powikłania po upadku

depresja

Parkinson

Wymagania

dobry niemiecki

doświadczenie w opiece

aktywne prawo jazdy

Praca dla opiekunów osób starszych