Oferta pracy
dla opiekunów osób starszych w Niemczech

Twoja szansa na znaczącą pracę: Opiekunka dla kochającego małżeństwa Brigitte i Horsta!

dario1493_elder_couple_german_type_siiting_on_the_grey_sofa_in__94890608-4c49-4109-a3f7-b3970ab23c2e

Szczegóły oferty pracy

Data publikacji oferty
22/03/24
Miasto
97074 Würzburg, Niemcy
Region
Bawaria
Start oferty
2024-04-11
Okres pracy
6 tygodni
Wynagrodzenie
1900eur/mc
Poziom języka
Komunikatywny

Opis

Firma opiekuńcza z wieloletnim doświadczeniem poszukuje opiekunki do małżeństwa starszego wieku. Poszukujemy osoby ciepłej, empatycznej i odpowiedzialnej, która będzie zapewniać wsparcie i opiekę dla naszych podopiecznych.

Szukamy opiekunki z sercem do opieki nad Panią Brigitte, osobą pełną ciepła i troski, która zasługuje na najlepszą opiekę.

Kim jest Pani Brigitte:

  • Rok urodzenia: 1941

  • Stan zdrowia: Cierpi na osłabienie starcze i demencję.

  • Waga: Około 50 kg

  • Poruszanie się: Wspomaga się rollatorem lub wózkiem, potrafi samodzielnie wstać z wózka.

  • Stan emocjonalny: Apatyczna, zdezorientowana

  • Inkontynencja: Wymaga noszenia pieluch i wkładek.

  • Wyposażenie domu: Rollator, wózek, krzesełko prysznicowe.

Obowiązki opiekunki:

  • Zapewnienie higieny ciała, w tym intymnej.

  • Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu.

  • Organizacja wizyt lekarskich.

  • Pomoc w toalecie.

  • Prowadzenie domu podopiecznych.

Dodatkowe informacje:

  • Pani Brigitte mieszka z mężem, Panem Horstem, który również cierpi na demencję.

  • Pan Horst jest samodzielny w toalecie, ale wymaga wsparcia w higienie osobistej oraz kontroli podaży płynów.

  • Rodzina podopiecznych jest bardzo pomocna i zaangażowana.

  • Podopieczna często śpi, a Pan Horst, choć zapomina o miejscach, gdzie coś zostawił, jest sympatyczną osobą.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie odpowiadające Twojej wiedzy i doświadczeniu.

  • Zakwaterowanie w osobnym pokoju zapewniającym prywatność i spokój.

  • Profesjonalne wsparcie oraz możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pracę w szanującej się kochającej rodzinie.

Jeśli jesteś osobą empatyczną, ciepłą i odpowiedzialną, gotową dać cenne wsparcie naszym podopiecznym, to ta praca jest dla Ciebie! Dołącz do nas już dziś i doświadcz satysfakcji z pracy, która naprawdę ma znaczenie.

Obowiązki

prowadzenie domu

gotowanie

robienie zakupów

przypominanie o regularnym zażywaniu leków i płynów

towarzyszenie podczas wizyt lekarskich

dotrzymywanie towarzystwa

pielęgnacja ciała podopiecznego

higiena intymna

wsparcie w ubieraniu/rozbieraniu podopiecznego

pomoc w toalecie

Choroby i schorzenia

problem z poruszaniem się

demencja

osłabienie starcze

Wymagania

dobry niemiecki

Referencje z ostatnich miejsc pracy

Praca dla opiekunów osób starszych